Rozë

Krejtësisht në të zeza, Blerona Zeqiri shpërthen me gjoksin e saj (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 09:56 | 09 January 2018

Prezantuesja Blerona Zeqiri tashmë shquhet për format trupore bombastike,e cila vazhdon të komentohet për çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic.

Edhe pse nuk është se ka një karrierë aq të madhe profesionale, moderatorja Zeqiri vazhdon të jetë më e përfolura në mediat rozë, kjo falë linjave trupore që posedon.

Kohëve të fundit, ajo ka fituar edhe një numër të madh të fansave në llogarinë e saj ‘instagram’, ku padyshim që merr edhe shumë komente pozitive nga ndjekësit që aktualisht ka.

-Advertisement-

Imazhet e saj dallohen posaqërisht për ekspozimin e gjoksit, siç është rasti në këto të fundit.

Eleganca dhe atraktiviteti nuk mungon as te Blerona, që lë shumë për të admiruar me pamjen e saj dhe kreacionet e veçanta që përkujdeset disenjatorja e famshme Lia Stublla.

Ndryshe, moderatoren Zeqiri mund të ndjekim çdo të dielë në emisionin ‘1 kafe prej Shpisë’, në bashkëpunim me prezantuesin Visar Kalludra.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera