Rozë

Krejtësisht ndryshe! Publikohen fotografitë e Semit para operacioneve plastike

Autori: Gazeta inFokus 14:13 | 12 October 2021

Këngëtarja Semi Jaupaj është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak se u bë banore e “Big Brother Vip”.

Semi është komentuar shumë shpesh edhe për paraqitjen e saj në televizion dhe në rrjetet sociale.

Së fundi, janë publikuar disa fotografi të saj para ndërhyrjeve dhe duket krejtësisht ndryshe.

Më poshtë gjeni disa nga fotot që e dëshmojnë këtë.

Të tjera