Lajme

Krasniqi: Urime Ramush Haradinaj

Autori: Gazeta inFokus 12:41 | 27 April 2017

Kryetari i Këshillit Kombëtarë të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi, ka uruar Ramush Haradinajn për lirimin e tij.

Përmes një postimi në Facebook, Krasniqi thotë se lirimi i tij ëstë një fitore e madhe e Drejtësisë, Kosovës dhe familjes së Haradinajt, transmeton Indeksonline.

Ja postimi i tij:

-Advertisement-

URIME RAMUSH HARADINAJ

Lirimi i Ramush Haradinajt është një fitore e madhe e Drejtësisë, e Kosovës dhe e Familjes Haradinaj!

Urime e suksese Ramush ! Fati qoftë me ty, familjen dhe Kosovën!

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera