Lajme

Krasniqi, Begaj e Totaj drekojnë në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 18:54 | 16 August 2022

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, e ka përmbyllur vizitën në Kosovë duke qëndruar në Prizren.

Pas vizitës në Kompleksin e Lidhjes së Prizrenit, pasdite ai ka drekuar me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqin dhe kryetarin e Prizrenit, Shaqir Totajn.

“Pasdite e këndshme në kryeqytetin historik e kulturor të shqiptarëve, në Prizren, ku drekuam me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, dhe delegacionin e tij, të mirëpritur nga kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj”, ka shkruar Krasniqi në Facebook.

Të tjera