Rozë

Kourtney Kardashian gati ta “djegë” për 40 vjetorin!

Autori: Gazeta inFokus 10:06 | 13 April 2019

Ajo vendosi ta festonte ditëlindjen në Skandinavi që javën e parë të muajit prill.

Dhe në foton e shpërndarë nga udhëtimi Kourtney Kardashian dëshmoi se ajo duket më mirë se kurrë kur po i afrohet të dyzateve.

Bukuria 39-vjeçare, ditëlindja e së cilës bie më 18 prill, tregoi fizikën e saj të pabesueshëm ndërsa ajo pozonte në një vaskë të nxehtë me një bikini të butë ari.

Të tjera