Sport

Kosovë – Sllovaki, ky është rezultati pas çerekut të dytë

Autori: Gazeta inFokus 19:57 | 20 February 2021

Po vazhdon të luhet ndeshja mes Kosovës dhe Sllovakisë, në kuadër të eliminatorëve për Kampionatin Botëror në Basketboll, shkruan Gazeta inFokus.

Pas çerekut të dytë ‘Dardanët’ vazhdojnë të mbajn epërisnë në rezultat të ngushtë, 37 – 35.

Në rast se Kosova do të arrijë fitore, atëherë do të siguroj pjesëmarrjen në eliminatoret që do të mbahen për Kampionatin Botëror 2023./Gazeta inFokus/

Të tjera