Lajme

Kosovari vdes në Amerikë derisa po shpëtonte një fëmijë

Autori: Gazeta inFokus 14:12 | 27 March 2023

I riu nga Drenasi, Adem Qorri, i cili jetonte me familje në Florida të ShBA-së ka humbur jetën dje teksa po e shpëtonte një fëmijë.

Lajmin e kanë dhënë familjarët e Ademit në rrjetet sociale.

“Me pikëllim të madh morëm lajmin për vdekjen tënde në Amerikën e largët! Me vdekë duke shpëtu jetë është vdekje fisnike! Do të mbetesh i pavdekshëm! Për herë në zemrat tona, Adem Halim Qorri”, ka shkruar një familjar i Ademit në Facebook.

Ademi ka lenë pas gruan dhe tre fëmijë.

Kush i fitoi 10.000 Euro nga Artmotion?

Të tjera