Lajme

Kosovari merr lëndime në Valbonë

Autori: Gazeta inFokus 09:00 | 27 November 2017

Një person nga Kosova ka pësuar lëndime trupore në Valbonë të Shqipërisë. Ai është rrëzuar nga një shkëmb dhe menjëherë është dërguar në Spitalin e Gjakovës me trajtim më të specializuar.

Policia e Shtetit ka njoftuar se ky rast ka ndodhur pasditen e së shtunës.

“Më datë 25.11.2017, ora 15:30, në Valbonë, shtetasi R. S., vjeç 08.12.1995, banues në Kosovë, duke fotografuar është rrëzuar nga një shkëmb dhe u dërgua në spital në Gjakovë, për trajtim më të specializuar. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tropojë, për ngjarje aksidentale”, thuhet në njoftimin e policisë

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera