Lajme

Kosovares ia djegin veturën me targa të Serbisë në Leposaviq

Autori: Gazeta inFokus 10:39 | 27 September 2023

Është djegur një veturë me targa të Serbisë në Leposaviq, shkruan Gazeta Express.

Lajmi në polici është lajmëruar nga një grua kosovare.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

-Advertisement-

“Leposaviq, 26.09.2023 – 00:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar, se dy persona të panjohur i kanë djegur veturën (me targa të Serbisë) të cilën e kishte të parkuar para shtëpisë. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftim.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera