Sport

Kosova zhvillon seancën e fundit stërvitore para ndeshjes me Gambinë

Autori: Gazeta inFokus 18:19 | 10 June 2021

Kombëtarja e Kosovës në futboll po zhvillon aktualisht seancën e fundit stërvitore para ndeshjes miqësore me Gambinë, shkruan Gazeta inFokus.

Të pranishëm në stërvitje janë të gjithë lojtarët e ftuar nga trajneri, Bernard Challandes.

Miqësorja mes “Dardanëve” dhe Gambisë do të luhet nesër (e premte) në qytetin e Sides në Turqi.

Ky ballafaqim do të zhvillohet nga ora 19:00 sipas kohës lokale në Kosovë.

Të tjera