Sport

Kosova mëson kundërshtarët në rast kualifikimi në ‘Euro 2020’

Autori: Gazeta inFokus 18:56 | 30 November 2019

Para pak minutave është hedhur shorti i fazës së grupeve të Kampionatit Evropian 2020, shkruan Gazeta inFokus.

Kombëtarja e Kosovës  në rast kualifikimi do të jetë në grupin C, ku do të përballet me Holandën, Austrinë dhe Ukrainën./Gazeta inFokus/

Të tjera