Rozë

“Kosova dhe Shqipëria 1 me 1”, shprehja që e çoi në nominim Ilirin dhe Sabianin

Autori: Gazeta inFokus 12:09 | 13 November 2021

Arbëri i njohur si Dj Dagz është prekur nga Iliri.

“Kosova dhe Shqipëria 1 me 1”, jo por “Kosova dhe Shqipëria një”, tha Dj Dagz mbrëmë në transmetim live duke i kthyer përgjigjje Ilirit.

Ndërkohë, sot Sabiania ka reaguar duke thënë se nuk e ka pritur nominimin nga ta për dalje nga shtëpia mirëpo fakti se ai është grup me Ilirin e ka dënuar edhe atë.

Tutje, mbrëmë banoret janë sqaruar lidhur me këtë teksa shihet qartë se Sabiani nuk e ka pritur nominimin dhe nuk e don daljen nga shtëpia.

Etiketa:

Të tjera