Sport

Koronavirusi i’a merr jetën babait të Tottit

Autori: Gazeta inFokus 18:38 | 12 October 2020

Si pasojë e koronavirusit ka vdekur babai i legjendës së futbollit italian, Francesco Totti, shkruan Gazeta inFokus.

Klubi i Romës, më anë të një postimi në rrjetin social twitter i ka shprehur ngushëllime Tottit për vdekjen e babait, në moshën 76 vjeçare.

Enzo Totti ishte prekur me koronavirus, kurse në mëngjesin e sotëm në spitalin “Lazzaro Spallanzani” ai nuk arriti t’i mbijetonte këtij virusi, që ka marrë dhe po vazhdon të merr jetën e mijëra njerëzve në botë./Gazeta inFokus/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Të tjera