Lajme

Konjufca: Në këtë sekondë e nënshkruaj rrëzimin nga pushteti që të mos bëhet Asociacioni

Autori: Gazeta inFokus 23:33 | 08 February 2023

Kryeparlamentari Glauk Konjufca ka thënë se nëse u kërkohet që të rrëzohen nga Qeveria vetëm që të mos bëhet Asociacioni, atëherë do të pranojnë menjëherë.

Konjufca në emisionin ‘dPt te Fidani’ në T7 thotë se rrëzohen nga qeveria vetëm që mos të krijohet Asociacioni.

“Nuk është kurgjo kjo. Nëse psh e lyp edhe si sakrificë, nëse na kërkohet se ju duhet me u rrëzu dhe Asociacioni nuk bëhet, që këtë sekond po e nënshkruaj. Spo ikim prej përgjegjësisë”, tha Konjufca.

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera