Lajme

Konjufca do të shkojë për vizitë në Akademinë e Shkencave

Autori: Gazeta inFokus 09:37 | 21 June 2022

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, sot do të vizitojë Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovës, shkruan Gazeta Infokus.

Konjufca do të takojë kryetarin si dhe Kryesinë e ASHAK.

“Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, viziton Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovës (ASHAK). Kryetari Konjufca do të takojë kryetarin dhe Kryesinë e ASHAK”, thuhet në njoftim.

Po ashtu është bërë e ditur se ai do të shkojë në takim nga ora 10:00./Gazeta Infokus/

 

Të tjera