Lajme

Kongresmen amerikan vizitojn Kosovën

Autori: Gazeta inFokus 07:35 | 12 May 2017

Një delegacion nga Dhoma e Përfaqësuesve e Shteteve të Bashkuara të Amerikes do ta vizitoj Kosovën ku do të takohet me zyrtarë qeveritarë dhe me përfaqësuesit e shoqërisë civile.

Kongresmeni Bob Goodlatte nga Virginia, Kryesues i Dhomës së Përfaqësuesve për Gjyqësorin, do ta udhëheq delegacionin.

Delegacioni do ta takoj Kryeministrin Isa Mustafa dhe Ministrin e Punëve të Jashtme Enver Hoxhaj.

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera