Rozë

Konfirmohet lidhja? Jasmina shihet sërish krah Ardian Bujupit në ndejën private të Sarës

Autori: Gazeta inFokus 15:39 | 20 June 2022

Adrian Bujupi është përfolur prej disa kohësh se është në një lidhje me ish konkurrenten e Përputhen, Jasmina Kadriu. Shkak për këto thashetheme është bërë afrimiteti mes dyshes. Megjithatë, burime pranë këngëtarit kanë mohuar këtë gjë, nga ana tjetër, Jasmina ka lënë vend për dyshime.

Mirëpo, së fundmi ata janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Në mesin e të ftuarve për ditëlindjen e Sara Hoxhës, partneres së Ledri Vulës, ishte dhe Ardiani.

Krah tij nuk mungoi as Jasmina. Të jetë kjo paraqitje një konfirmim i lidhjes?

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera