Lajme

Konfirmohet fitorja e Nismas në Malishevë

Autori: Gazeta inFokus 19:34 | 22 January 2021

Kandidati për Deputet nga radhët e NISMAS, Endrit Shala ka bërë të ditur se është konfirmuar fitorja në Malishevë, shkruan Gazeta inFokus.

Sipas tij 14 shkurti nuk është vetëm dita e zgjedhjve por edhe vendosja e vlerave tona kombëtare.

“Malisheva na konfirmoj edhe njëherë sot se janë në krahë të programit të Nismës Socialdemokrate dhe në krah të liderit tonë Fatmir Limajt. Intelektualë, luftëtarë e të rijnë të Malishevës u rreshtuan krah mbrojtjes së vlerave kombëtare që synon NISMA. 14 shkurti nuk është vetëm dita e zgjedhjeve, por edhe dita që do të vendoset drejtimi për mbrojtjen e sigurinë e vlerave tona kombëtare”, ka shkruar ia.

Më tutje Shala ka thënë se më një bashkim si ky is toshmi në Malishevë, projekti dhe misioni I Nismës është I sigurtë.

“Faleminderit Malishevë”, ka përfunduar Shala. /Gazeta inFokus/

Malisheva na konfirmoj edhe njëherë sot se janë në krahë të programit të Nismës Socialdemokrate dhe në krah të…

Posted by Endrit Shala on E premte, 22 Janar 2021

Të tjera