Rozë

Konfirmohet dueti i Ermalit dhe Yllit, ja cila femër është pjesë e klipit

Autori: Gazeta inFokus 20:08 | 22 November 2021

Yll Limani dhe Ermal Fejzullahu do të vijnë së shpejti me një projekt të ri muzikor.

Dyshja kanë bashkuar forcat për herë të parë në një këngë, e cila do të publikohet edhe me videoklip.

Protagoniste e kësaj video do të jetë një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar, Vildane Zeneli.

Projekti tashmë është në fazat finale dhe pritet të pëlqehet nga publiku.

Të tjera