Lajme

Konferencë për praktikat e mira nga vendet anëtare të BE-së në ofrimin e trajnimit

Autori: Gazeta inFokus 08:34 | 27 April 2017

Sekretariati për Çështje Evropiane sot organizon Konferencën ndërkombëtare ‘Praktika të mira nga vendet anëtare të BE-së në ofrimin e trajnimit’, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Konferencën, siç paralajmërohet, do ta hapë Zëvendëskryeministri i Qeverisë përgjegjës për Çështje Evropiane, Arbër Ademi, përfaqësuesit e Ambasadës së Republikës Federale të Gjermanisë në Shkup si dhe përfaqësuesit e Delegacionit të BE-së në Shkup, njofton AIM. /Telegrafi/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera