Lajme

Konferenca e radhës në Dhomat e Specializuara caktohet për 8 shtator

Autori: Gazeta inFokus 18:59 | 13 July 2022

Pas përfundimit të sotëm të konferencës në Dhomat e Specializuar, gjyqtari ka propozuar datën 8 shtator për konferencën e radhës, e cila u miratuar edhe nga palët tjera.

Konferenca do të mbahet më 8 shtator, e enjte, nga ora 13:30.

Në konferencën e sotme, mbrojtja e ish-presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, kërkuan nga Prokuroria që të bëjë një listë të dëshmitarëve që do të ftohen të dëshmi, para se të shkohet në pushimet verore.

Të tjera