Lajme

Komuna e Prishtinës ka një njoftim për unazën njëkahëshe

Autori: Gazeta inFokus 16:06 | 24 April 2022

Testimi i Unazës njëkahëshe do të përfundojë sot në orën 17:00.

Kështu ka bërë Komuna e Prishtinë, në një njoftim në rrjetin social Facebook, përmes së cilit falënderoi qytetarët për durimin dhe ndihmën.

“Testimi i Unazës njëkahëshe do të përfundojë sot në orën 17:00. Ju falënderojmë për durimin dhe ndihmën e juaj gjatë këtyre dy ditëve testuese”, thuhet në njoftim.

Tutje, Komuna e Prishtinës ka bërë të ditur se do t’i analizojnë të dhënat e marra gjatë kësaj fundjave për ndërmarrjen e hapave të mëtejshëm.

Të tjera

rel="nofollow"