Fokus

Komuna e Gjakovës ‘lëshon dorën’ për drunjë dekorativ, hap tender në vlerë 300 mijë euro

Autori: Gazeta inFokus 13:39 | 07 February 2024

Komuna e Gjakovës ka vendosur ta zbukurojë qytetin me drunjë dekorativ.

Për këtë arsye ka hapur tender për furnizim me drunjë dekorativ dhe fidanë, shkruan Gazeta Infokus.

E për këtë furnizim, komuna e drejtuar nga Ardian Gjini, ka paraparë të harxhojnë deri në 300 mijë euro.

-Advertisement-

Derisa kontrata pritet të zgjasë dy vjet.

/Gazeta Infokus/ 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera