Sport

Komiteti Olimpik i Kosovës shpallë trajnerin më të mirë për vitin 2020

Autori: Gazeta inFokus 17:21 | 22 February 2021

Komiteti Olimpik i Kosovës është duke e mbajtur ceremoninë për Laureatët e vitit 2020, shkruan Gazeta inFokus.

KOK-u e ka shpallur Driton Kukën trajnerin më të mirë në Kosovë për vitin që lamë pas.

Tekniku pejan ka pasur suksese të mëdha më xhudistët në arenën ndërkombëtarë dhe me plotë meritë ka marrë epitetin e më të mirit për vitin 2020.

Kjo është hera e pestë që trajneri i Xhudos e fiton këtë çmim./Gazeta inFokus/

Të tjera