Sport

Komisioni i Garave me letër disiplinë për trajnerin e Feronikelit dhe zyrtarin e Drenicës

Autori: Gazeta inFokus 13:15 | 19 February 2021

Komisioni i Garave në Federatën e Futbollit të Kosovës ka dërguar një letër disipline për trajnerin e Feronikelit, Klodian Duron dhe zyrtarin e Drenicës, Azem Meconajn, shkruan Gazeta inFokus.

Duro ka marrë këtë letër pas akuzave të tij ndaj gjyqtarëve në një intervistë për media, kurse Meconaj në shenjë proteste kishte hedhur topin dhe kishte ofenduar gjyqtarët.

Akoma nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me dënimin, kurse me poshtë gjeni letrën e Komisionit të Garave./Gazeta inFokus/

Të tjera