Lajme

Komente të tmerrshme për Valdete Dakën pasi u infektua me COVID-19

Autori: Gazeta inFokus 15:58 | 07 April 2021

Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka është infektuar me coronavirus.

Ajo po qëndron në izolim dhe nuk e ka kryesuar mbledhjen e sotme të KQZ-së.

Lajmi për infektimin e Valdete Dakës ka nxitur reagime të shumta të atyre që i dëshirojnë shërim sa më të shpejtë nga Covid-19.

Por, përkundër kësaj ka pasur edhe komente të shumta negative, e madje disa edhe ia kanë dëshiruar vdekjen kryetares së KQZ-së.

“Ishalla po cofë” – ishin disa nga komentet çnjerëzore në lajmin që u publikuan për infektimin e Valdete Dakës.

Disa nga ta e kanë ndërlidhur rastin e infektimit edhe me procesin e numërimit të votave.

Të tjera