Lajme

Kolonë e gjatë në dalje të pikës kufitare në Merdare

Autori: Gazeta inFokus 16:07 | 04 August 2021

Mbi 1 kilometër është kolona në dalje të pikës kufitare në merdare.

Në Qendren Kombëtare të Menaxhimit Kufitar thuhet se pritjet për në dalje të Merdares janë nga 180 deri 210 minuta, ndërsa hyrjet 20 deri 30 minuta.

Ndërsa tek Dheu i Bardhë pritjet në hyrjet zgjasin 20 deri 30 minuta, dhe daljet deri 30 minuta.

Të tjera