Sport

Kololli shënon dhe asiston për Mirlind Kryeziun (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:43 | 01 July 2020

Benjamin Kolli është duke kaluar në formë fantastike ndeshje të fundit, shkruan Gazeta inFokus.

Mbrojtësi kosovar minuta më parë ka asistuar dhe ka shënuar gol në duelin që Zurchiu është duke e humbur nga Thuni me rezultat 3-2.

Në minutën e 35’, Kololli asistoi për mbrojtësin tjetër të Kosovës, Milrind Kryeziun, i cili shënoi me kokë, ndërsa në minutën e 45’ realizoi vet Kololli nga pika e bardhë

Më poshtë keni golin e Kryeziut dhe Kolollit./Gazeta inFokus/

Të tjera