Rozë

Kolegia e tij ka ditëlindjen, Roberti i bën urimin më të veҫantë

Autori: Gazeta inFokus 16:52 | 19 November 2020

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend.

Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes postimit të fundit, ai ka bërë një urim të veҫantë për kolegen e tij.

Të tjera