Lajme

KMDLNj: Të zbardhet rasti për Arbanën

Autori: Gazeta inFokus 11:15 | 13 May 2017

KMDLNj ka reaguar pas sulmit brutal që i është bërë Arbana Xharrës.

Në komunikatën drejtuar mediave thuhet se Xharra ishte fyer e kërcënuar për të përfunduar me dhunë, transmeton Infokusi.com

Në komunikatë thuhet gjithashtu se KMDLNJ kërkon hetime te shpejta dhe të mos paragykohet rasti pa përfunduar.

Ky është reagimi i plotë:

KMDLNj është shqetësuar me fjalorin e dhunshëm që i paraprinë fushatës dhe për pasojë kemi dhunën e shfrenuar ndaj Arbana Xharres pas kalimit në PDK.

Ajo ishte fyer dhe kërcënuar për të përfunduar me dhunë ndaj saj. KMDLNj e gjykon këtë rast duke kërkuar hetime të shpejta sikur edhe kërkon të mos paragjykohet rasti pa përfunduar hetimet./INFOKUSI

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera