Sport

Klitschko puthje pasionante me gruan e tij (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:29 | 11 May 2017

A e keni ditur se gruaja e Wladimir Klitschkos është aktorja e njohur amerikane, Hayden Panettiere

Klitschkos dhe Panettiere janë së bashku që nga viti 2009, dhe prej tri vitesh kanë dhe një vajzë të vogël.

Lidhja e tyre nuk është se ka qenë gjithmonë e shëndetshme, pasi janë divorcuar për dy vite për t’u rilidhur sërish në vitin 2013.

Ai se fundmi po qëndron në pushime ku edhe paparacët e kanë kapur duke i dhuruar gruas së tij disa puthje pasionante.

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera