Rozë

Klaudia Pepa me pozë artistike nga krevati

Autori: Gazeta inFokus 18:14 | 18 May 2020

Klaudia Pepa ka treguar kreativitetin e saj në foton e fundit.

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa, njihet për fotografitë e videot të cilat i ndan me ndjekësit në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo tregon aftësitë e saj akrobatike e së fundmi është treguar tejet kreative me një foto.

Balerina ka pozuar në krevat teksa shihet e shtrirë dhe e mbuluar me të bardhë.

Klaudia shpesh ka pozuar edhe joshëse ku tregon format seksi trupore dhe sigurisht se nuk mungon vëmendja.

View this post on Instagram

La ballerina 🩰🤩

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Të tjera