Rozë

Klaudia Pepa e la pa fjalë ndjekësin që e ofendoi: Ai është… (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:36 | 25 March 2020

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Madje këto ditë që është e izoluar në shtëpi si pasojë e koronavirusit, ndan me fansat më shumë foto apo video të ndryshme.

Edhe pse ndodhet në Itali, vendi më i prekur në Europë nga pandemia e koronavirusit, duket se Klaudia ka gjetur se si të kalojë gjithë këtë kohë në izolim.

Së fundmi, balerian ka postuar në “Instagram” një video mjaft argëtuese. Me lëvizjet e saj prej balerine, Pepa fshin pluhurat e xhamave me këmbë, dhe në një moment ajo ka puthur në buzë dhe qenin e saj.

E pikërisht ky gjest nuk është mirëpritur nga një ndjekës, i cili nuk ka nguruar që t’i lërë një koment aspak të bukur.

“Phyyy se na e shpife. Dhe të imagjinosh që ato buzë që lëpin qenin do puthësh nënën, babanë, burrin, fëmiljën….shko moj vre veten andej”, i shkruan ndjekësi.

Klaudia e ka lexuar këtë koment dhe menjëherë i ka kthyer përgjigje duke i thënë: “Shiko, qeni im është më gentil se ty”.

img src=”https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2020/03/Klaudia-Pepa-3.jpg” alt=”” width=”765″ height=”960″ class=”alignnone size-full wp-image-966890″ />

Të tjera