Sport

Kujt ia prishi qejfin shitja e biletave online

Autori: Gazeta inFokus 22:18 | 14 March 2019

Federata e futbollit e Kosovës nga ndeshja më Azerbajxhanin ka filluar që shitjen e biletave ta bëjë online, shkruan Gazeta inFokus.

Por shitja online e biletave ia ka prishur qefin atyre që kanë përfituar nga shitja e tyre në tregun e zi.

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi, në një intervistë për Gazetën inFokus ka thënë se atyre nuk duhet te ju prishet qejfi, por duhet të gëzohen kur po avancon futbolli, avancon teknologjia dhe avancojmë të gjithë ne.

Më poshtë keni intervistën e kryetarit të FFK-së dhënë Gazetës inFokus.

Kosova model për shitjen e biletave në rajon

Kosova model për shitjen e biletave në rajon

Gepostet von Gazeta Infokus am Mittwoch, 13. März 2019

Të tjera