Sport

Kjo super ndeshje zhvillohet sot në Superligë

Autori: Gazeta inFokus 12:00 | 21 November 2021

Kryendeshja e javës së 14-të në elitën e futbollit kosovar zhvillohet sot në Podujevë, shkruan Gazeta inFokus.

Skuadra e Llapit është nikoqir i Ballkanit, në takimin që fillon nga ora 13:30 dhe zhvillohet në stadiumin në Merdarë.

Para kësaj përballje, Ballkani renditet i treti me 24 pikë, kurse Llapi i gjashti me 18 sosh.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati nga ky ballafaqim./Gazeta inFokus/

Të tjera