Fun & Video

Kjo shtëpi e viteve të 60-ta kushton 2.5 milionë euro, shikojeni nga brenda që të dashuroheni në të (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 19:54 | 15 May 2017
Kjo shtëpi e viteve të 60-ta në Salcombe Bay, Devo është hedhur në shitje për 2.5 milion euro dhe pasi të shikoni fotografitë do ta kuptoni pse

Shtëpia nga jashtë nuk duket speciale, por nga brenda ajo është një parajsë e vërtetë në tokë, transmeton lajmi.net

Për brenda është tejet shtëpi moderne, ka pamje nga deti, një kopsht i mrekullueshëm, pishinë e piano, të gjitha këto gjëra sigurojnë pushim të padiskutueshëm.

Shikoni fotografitë.

nintchdbpict000323846068-e1494855994564nintchdbpict000323846077-e1494856011673nintchdbpict000323846079-e1494856045689nintchdbpict000323846108-e1494855953116nintchdbpict000323846109-e1494855859697nintchdbpict000323846120-e1494856086885nintchdbpict000323846125-e1494856065133

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera