Lajme

Kjo Ministre e qeverisë Kurti infektohet me koronavirus

Autori: Gazeta inFokus 14:58 | 26 January 2022

Ministrja e Tregtisë dhe Industrisë, Rozeta Hajdari, është infektuar me Covid-19, shkruan Gazeta Infokus.

Këtë gjë e bëri të ditur në seancën parlamentarë që është duke u mbajtur sot, nënkryetarja e Kuvendit, Saranda Bogujevci.

“Këtë pikë do ta shtyjmë për arsye se ministrja Hajdari, ka rezultuar pozitiv me Covid-19, dhe nuk mund të jetë e pranishme”, ka deklaruar Bogujevci./Gazeta Infokus/

Të tjera