Rozë

Kjo latine po e çmend një dynja (FOTO +18)

Autori: Gazeta inFokus 17:15 | 16 May 2017

Të gjithë e keni dëgjuar këngën e famshme “Dispascito” dhe të gjithë  e keni parë vajzën e cila është pjesë e klipit.

Zuleyka Rivera quhet vajza e cila është në këtë klip, Zuleyka është nga Kosta Rika dhe në vitin 2006 ajo kishte fituar garën “Miss Universe” shkruan GazetaBlic.com

Më poshtë sjellim disa foto të saj ku ajo më të vërtetë duket një hirushe seksi.
Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera