Rozë

Kjo femër kaq seksi- motra e Gjyste Vulaj

Autori: Gazeta inFokus 21:17 | 26 May 2021

Gjyste Vulaj sot ka nisë ditën me urime.

Motra e saj Marina feston ditëlindjen, ndaj nuk munguan fjalët e bukura që Gjystja ia dedikoi asaj

Si rrallë herë publiku pati rastin të njihet me motrën e këngëtares së dashur e të pëlyqer.

E duke parë edhe bukurinë e Marinës, motrat lënë të kuptojnë se bukuria në familjen e tyre qenka gjenetike.

Ja shikojeni këto foto të Marinës, e bukur dhe seksi njëjtë si e motra.

S’ka pra si të jetë ndryshe.

Të tjera