Lajme

Kjo është vajza e zonjës së parë franceze (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:44 | 15 May 2017

Vajza e Zonjës së Parë të Francës, Brigitte Macron, ka deklaruar se ajo që fshihet pas sulmeve “të neveritshme” ndaj marrëdhënies së nënës së saj dhe Emmanuel Macron është “xhelozia” .
“Unë nuk dua t’ju jap rëndësi njerëzve që mendojnë në këtë lloj mënyre,” tha në një intervisdte televizive 32 –vjeçarja, Tiphaine Auzière, tashmë ‘vajza e parë e Francës.’

“Për mua sulme të tilla në Francën e shekullit të 21 janë neveritshme”, u shpreh ajo.

39 vjeçari Emanuel Macron u shpall dje zyrtarisht President i Francës, raporton “The Independent”.

Diferenca e madhe mes 64 vjecares dhe bashkëshortit të saj ka qënë epiqendra e shumë diskutimeve, pasi Presidenti francez filloi fushatën presidenciale në nëntor.

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera