Fun & Video

Kjo është ndeshja më interesante e boksit që keni parë ndonjëherë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 20:33 | 15 May 2017
Zakonisht kur flasim për boksin si sport – në mendje na vinë persona me trup të madh dhe të zhvilluar, por ka diçka më ndryshe.

Edhe xhuxhët rrihen boks! Madje, ky sport tek ta është shumë atraktiv dhe i lezetshëm kur e shikon, transmeton lajmi.net

Në videon më poshtë, do të shihni një nga duelet më të zjarrta dhe më qesharake që ka bërë xhiron e botës.

Për të parë se cili prej tyre fiton dhe si fiton, shikoni videon më poshtë. 

Etiketa:
Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera