Rozë

Kjo është motra bukuroshe e Luanës dhe Marinës

Autori: Gazeta inFokus 20:50 | 28 April 2021

Motrat Vjollca tanimë janë të njohura në publik prej disa vitesh.

Luana e Marina të dyja të inkuadruara në botën e moderimit, dy moderatoret më të dashura shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Por Luana ka shkuar përtej kësaj, ajo ka testuar veten edhe në këndim ku ka këngë të cilat i janë pëlqyer mjaftueshëm.

Për motrat çdo herë flitet se janë të bukura e posedojnë edhe hire trupore bombastike.

Por a e dini se po aq e bukur sa Luana e Marina është edhe motra tjetër e tyre Lira.

Siç vërehet dukshëm, motrat Vjollca bukurinë e kanë në gjene.

\

Të tjera