Rozë

Kjo është gjendja shëndetësore e Bleona Qerretit, pasi është infektuar me Omricon

Autori: Gazeta inFokus 15:59 | 04 January 2022

Këngëtarja dhe aktorja shqiptare, Bleona Qerreti është e infektuar me varitantin e ri të virusit Omricon, shkruan Gazeta inFokus.

Qerreti tashmë ka marë rolin e opinionistës në emisionin “Love Story” në Shqipëri.

Por artistja në puntaten e fundit nuk ishte prezente për shkak të Covid-19.

Ajo është izoluar në Amerikë, dhe përmes një video-mesazhi i ka përshëndetur të gjithë duke i njoftuar për gjendjen e saj shëndetësore.

Bleona ka mbetur e izoluar në Amerikë, ndërsa së bashku me të është infektuar edhe Robert Aliu.

‘Mirëmbrëma të gjithëve, fatkeqësisht për shkak të Omicron nuk mund të jem aty sonte. Do doja të përshëndesja të gjithë dhe të uroj shqiptarët gëzuar Vitin e Ri dhe shiheni javës tjetër’, tha Bleona në video-mesazh. /Gazeta inFokus/

Të tjera