Lajme

Kjo është gjendja e dy të plagosurve në Klinë

Autori: Gazeta inFokus 15:00 | 18 May 2022

Pak më parë Gazeta Infokus, raportoi për të shtëna me armë në Klinë.

Nga ky rast të plagosur mbetën dy persona.

Këtë për redaksinë e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejë, Driton Rugova.

“Rreth orës 13:40 policia është informuar se ka të shtëna me armë zjarri në Klinë, policia ka dal në vendin e ngjarjes ku kanë takuar një person të plagosur. I plagosuri i dytë është dërguar në spital në Pejë…Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia “, tha Rugova.

Ndërkaq, drejtori i QKMF-së në Klinë, Haxhi Ibishi, ka thënë se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetë dhe se janë duke marrë trajtim./Gazeta Infokus/

Të tjera