Rozë

Kjo është gjëja më e çmuar që ka Luizi

Autori: Gazeta inFokus 21:28 | 03 May 2023

Katër finalistët kanë vijuar me bisedat e tyre nga më të ndryshmet teksa presin ditën e madhe të shtunën.

Një nga temat që ata hapën sot ishte “gjëja më e çmuar” që kanë.

Ata vendosën të përjashtojnë familjen duke qenë se të gjithë atë do thonin.

-Advertisement-

“Unë prapë te Kiara përfundoj, ndërsa gjëra materiale gjëja më e çmuar që kam është një makinë Golf 5”, tha Luizi.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Në qendër të Prishtinës, hap dyert Derand Hotel

Të tjera