Rozë

Kjo është foto më e bukur e Afrim Muçiqit me gruan, djalin dhe renë

Autori: Gazeta inFokus 22:05 | 02 June 2020

Edhe jeta përtej skene e Afrim Muçiqit, shpesh është bërë pjesë e medias rozë, gjë e cila jo gjithmonë i ka pëlqyer këngëtarit

Këngëtari, ka dy palë fëmijë, por jeten duket se e ka mjaftë të koordinuar.

Ai, tashmë është i martuar me këngëtaren, gjegjësisht kolegen e tij, Halime Mani, me të cilen ka edhe një djalë

Siç shihet, bashkëshortja e Afrimit ka raporte të mira me fëmijët e tij nga martesa e parë, e këtë e dëshmon edhe kjo foto ku janë bashkë Afrimi, Halimja, djali dhe reja e këngëtarit.

Të tjera