Rozë

Kjo bukuroshe po e bombardon rrjetin me gjoks e të pasme (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 17:28 | 25 April 2017

Amy Lee Summers është njëra ndër modelet më seksi që keni njohur.

Biondja Summers njihet për linjat e saj bombastike, transmeton Gazeta Express.

Këtë më së miri e tregojnë ndjekësit e saj në Instagram.

-Advertisement-

Summers vazhdimisht publikon foto të nxehta të cilat do t’ju lënë pa fjalë./Gazeta Express/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera