Rozë

Kjo bukuroshe iu `heq` trurin me mëngjes (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 08:43 | 10 May 2017

Sophie Dalzell  është një nga ato femrat që mbrapa vetes ka me mijëra fansa që e ndjekin në Instagram. E krejt kjo , falë pamjes së saj bombastike, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja me linja perfekte të trupit provokon shpesh herë më foto ku i shfaq të pasmet e saj, gjoksin, si dhe këmbët seksi.

Këtë mëngjes, Sophie paraqitet duke treguar gjoksin e stërmadh, bashkë me këmbët dhe formën e vitheve

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera