Rozë

Kjo banore e “Big Brother Vip” po dyshohet se është infektuar me Covid-19

Autori: Gazeta inFokus 19:07 | 11 January 2022

Modelja shqiptare, Beniada Nishani, pas disa simptomave të cilat i janë shfaqur në trupin e saj dyshohet të jetë infektuar me Covid-19, shkruan Gazeta inFokus.

Ajo gjatë ditës së sotme nuk është ndjerë mirë me shëndet, e cila ka pasur ngritje të temperaturës, plogështi dhe dhimbje të kockave.

E këto janë simptomat e para të virusit Covid-19, dhe kjo gjendje e Beniadës i ka shqetësuar edhe banorët e tjerë të shtëpisë.

Kjo sipas disa banorëve duket se ka ardhur si pasojë e qarkullimit të personave të shumtë që kanë ardhur nga jashtë

Madje dyshohet se të gjithë banorët janë testuar dhe presin rezultatet e testit për Covid-19. /Gazeta inFokus/

Etiketa:

Të tjera