Rozë

Kinsey nuk njeh censurë, zhvishet në të brendshme dhe fotografon trupin nga afër

Autori: Gazeta inFokus 22:39 | 23 January 2020

Kinsey Wolanski kaloi të gjitha limitet me fotografinë e fundit.

Kinsey Wolanski, në finalen e Ligës së Kampionëve kur hyri në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool, shkruan lajmi.net.

Tashmë, bukuroshja ndiqet nga më shumë se 3 milionë persona në Instagram, të cilët i ‘shpërblen’ me imazhe të ndryshme pothuajse çdo ditë.

Në fotografinë e fundit, Kinsey ishte veshur në të brendshme dhe e fotografoi trupin nga afër, ndërsa gjoksi ishte gati t’i zbulohej tërësisht.

Fotografia e saj u realizua gjatë qëndrimit të Kinsey Wolanskit në Los Angeles dhe pranoi mijëra komente e pëlqime nga ndjekësit.

Të tjera